Wedstrijdkalender WLW 2018-2019
Clubrecords

Competitie Bronze, Silver en Gold
Trainers: Marc, Bart, Natalee, Elke

Competitie Bronze

 Trainingen

 Maandag 19:00-21:00 Sint-Pieters-Leeuw
 Donderdag 19:00-21:00 Halle
 Zaterdag 9:00-11:00 Halle
DROESHOUT Tess
FERNANE Walid
KENTIN Shane
LEUYCKX Robbe
NAZARUK Nicole
SERGOORIS Liese
TUBBE Xander

Competitie Silver

 Trainingen

 Maandag 19:00-21:00 Sint-Pieters-Leeuw
 Donderdag 19:00-21:00 Halle
 Zaterdag 9:00-11:00 Halle
CLEYMANS Torben
DE GELAS Nathan
DETOBEL Dreas
DUMOULIN PIESSENS Jonas
FATH CHRAFIH Lina
SEGERS Louis
SMISMANS Kamil
TECHEUR Helya
TECHEUR Shelsy
THIEBAUT Noah
VANHASSEL Mathias
VANOLANDE Matthieu
VANOLANDE Vincent

Competitie Gold

 Trainingen

 Maandag 19:00-21:00 Sint-Pieters-Leeuw
 Donderdag 19:00-21:00 Halle
 Zaterdag 9:00-11:00 Halle
BRYNAERT JASPER
BRYNAERT Jonas
HEYE Mirthe
LEUYCKX Jarne
SHULYK Nikita
STIENS Tibo
VAN DEN BERGHE Lise
van GROENIGEN Karsten
WYNS Zander

Competitie Platinum, Junior Elite en Elite
Trainers: Gerd, Gunther, Inge, Jonas, Natalee

Geen training 3/11/2018 in Sint-Pieters-Leeuw.
Zwembad gesloten wegens technische problemen.

Competitie Platinum

 Trainingen

 Maandag 19:00-21:00 Sint-Pieters-Leeuw
 Dinsdag 19:00-21:00 Halle
 Woensdag 19:30-21:30 Halle
 Donderdag 20:00-22:00 Sint-Pieters-Leeuw
 Vrijdag 19:30-21:30 Halle
BRYNAERT Yann
Dekoninck Maxim
DESMEDT Oona
Duchenne Cédric
Durodie Maxime
FATH CHRAFIH Ilias
Hollevoet Lise
Leroy Isabeau
Pierreux Alessandro
Shulyk Artiom
Stevens Floris
Stiens Wout
Thys Alyssia
Van Der Vennet Mario

Competitie Junior Elite

 Trainingen

 Maandag 19:00-21:00 Sint-Pieters-Leeuw
 Dinsdag 19:00-21:00 Halle
 Woensdag 19:30-21:30 Halle
 Donderdag 20:00-22:00 Sint-Pieters-Leeuw
 Vrijdag 19:30-21:30 Halle
 Zaterdag 11:15-13:00 Sint-Pieters-Leeuw
Heymans Quinten
Huygh Yaro
Van Den Berghe Sebbe

Competitie Elite

 Trainingen

 Maandag 19:00-21:00 Sint-Pieters-Leeuw
 Dinsdag 19:00-21:00 Halle
 Woensdag 19:30-21:30 Halle
 Donderdag 20:00-22:00 Sint-Pieters-Leeuw
 Vrijdag 19:30-21:30 Halle
 Zaterdag 11:15-13:00 Sint-Pieters-Leeuw
Carremans Maarten
Cleymans Karsten
El Yazidi Sofian
Heye Arko
Huygh Elias
Leemans Mats
Meerpoel Lore
Monsieur Quentin
Van Der Vennet Marco